ФОТО: Ријана на црвеиот тепих во своја креација- фустан на кој прерамките му се со дијаманти

На доделувањето на британските модни награди, одржани во Лондон, Ријана се појавила во необичен стајлинг што привлекол големо внимание.

Иако коментарите не биле позитивни, пејачката не обрнувала внимание на тоа.

Таа имаше повод за славење таа ноќ. Поточно, таа била прогласена за моден иноватор на годината.

Фустанот што таа го носела таа вечер го носи нејзиниот потпис, а прерамките на фустанот биле опточени со дијаманти.

Таа се погрижила за себе од глава до петици.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 23:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега