ФОТО: Ретко се појавуваат заедно во јавност - македонската водителка објави фотографија со својот брат

Македонската водителка Ирена Спировска е активна и на социјалните мрежи на кои објавува фотографии и од приватноста и од професионалните ангажмани.

Таа често споделува фотографии со својата сестра Јелена за која многумина велат дека премногу си личат со водителката. Овој пат таа објави и фотографија со нејзиниот брат Борче.

„Братска – сестринска љубов“ напиша таа во опис на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2020 - 13:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега