ФОТО: Ретко ја покажува во јавноста, а премногу е убава - Милан Станковиќ објави фотографија со својата сестра

Сестрата на познатиот пејач Милан Станковиќ ретко се појавува во јавноста, но пејачот понекогаш објавува и фотографии со неа на неговиот Инстаграм профил.

Настасија е помладата сестра на најпопуларниот пејач во регионот е вистинска убавица.

Не мора прилично внимателно да ги погледнете нивните фотографии за веднаш да сфатите дека тие двајца прилично си личат еден на друг.

Иако фановите веднаш ја забележаа нивната сличност во нивната насмевка, тие двајца имаат завршено и исто средно училиште, а тоа е медицинското и двајцата се многу блиски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.12.2019 - 11:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега