ФОТО: Редици автомобили и камиони - Огромна гужва во Автокоманда утрово

Огромна гужва утрово во Автокоманда.

Редици автомобили и камиони чекаат во гужвата.

Фотографијата е објавена на Ѕид на сообраќајниот срам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.09.2019 - 10:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега