ФОТО: Разликата во години не е препрека за романса - пејачката откри колку е постара од своето момче

Српската фолк-пејачка Снежана Ѓуришиќ првпат пред камерите ја отвори душата и зборуваше за своите емоции.

-После се ми се случи љубов. Па, мислам дека поеидеално не можеше да биде - признала таа,

Во врска со финансиската состојба на мажите како предуслов за успшешна врска, Снежана кажа:

-Како што не е важно колку пари има, така и не е важно колку години има.

Призналаи дека од своето момче, Вања Милошевиќ таа е постара.

-Мојот партнер е 5 години помал од мене - признала Снежана.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 19:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега