ФОТО: Разголен и потемнет како среде лето - Мики Црнокрак без маичка на снег

Мики Црнокрак е голем љубител на скијањето, па го искористи и последниот снег во Македонија да ужива во зимскиот спорт и во чистиот воздух на Попова Шапка.

На својот Инстаграм профил објави и фотографии. Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Leto, zima, leto, zima, zima, leto, zima, leto, leto, zima, leto.....

A post shared by Miki Crnokrak (@miki.crnokrak) on Apr 7, 2020 at 9:36am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.04.2020 - 13:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега