ФОТО: Раскопчана кошула и штикли - Нивес го запали Инстаграм

Нивес Целзиус, убавата хрватска старлета, актерка и пејачка, со раскопчана кошула и штикли го запали Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.09.2019 - 13:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега