ФОТО: Раката и беше откината до рамото - Српската водителка за прв пат ја покажа по несреќата

Српската водителка Деа Џуричевиќ на 7. Февруари доживеа страшна несреќа кога автобус и ја откина раката во сообраќајка.

Таа по неколку часовна операција, и по повеќе недели во болница, излезе целосно опоравена, а сега покажа и како изгледа нејзината рака.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 19:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега