ФОТО: Рај за машките очи - Алесандра Амбросио во минијатурно бикини, не можела да ги скроти градите

Пензионираната манекенка Алесандра Амбросио папараците ја снимија во минијатурно бикини на бразилска песочна плажжа во Флоријанополис. Една од најубавите Бразилки уживала на сончање, капење, но и во спортовите на плажа.

Сепак, најмногу внимание привлекле бикините кое ги носела, кои ѝ задавале проболеми затоа што едвај ги скротувале нејзините гради.

Во погледот уживале сите кои во тој момент биле на плажата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2020 - 09:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега