Фото: Радост во домот на Маја и Дарко Панчев

 

Познатата македонска двојка, Маја и Дарко Панчеви, заедно се цели две децении и во својот живот се горди и среќни родители на две деца – ќерките Надица и Марија. Тие го прославија роденденот на ќерката или нејзиното полнолетство.

Извор: Вистина

 

 

 

 

21.03.2018 - 12:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа