ФОТО: Радмила Манојловиќ ги има најубавите нозе на естрадата

Радмила Манојловиќ го запали Инстаграм со долгите нозе.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 20:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега