ФОТО: Прво покажа деколте до папок, а потоа го соблече фустанот - најпровокативна досега

Британската старлета и модер Деми Роус во една јужноафриканска винарија се појавила во најпровокативниот фостан досега.

3

Ако мислите дека деколтетот на овој фустан е длабоко, можете да замислите што се случува кога ќе се соблече.

Деми е позната по големите гради кои ретко ги крие, а овој нејзин изглед многумина го оценија како непримерен, особено затоа што свечен фустан облекла за преку ден.

4

Црвениот фустан открива повеќе отколку што сокрива. Затоа Деми решила да возврати со фотографија која ќе ви го помати умот.

demi-rosemawby-capeverde-11

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 11:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега