ФОТО: Први фотографии од Анабела после инцидентот - пред зграда фотографирана вака

После скандалот и тепањето, кое наводно го добила од својот сопруг Анабела Атијас, одлучила да стави точка на 6-годишниот брак. Папарацо ја фотографирал пејачката нерасположена и видно потресена додека ја напушта зградата во која живее заедно со ќерката Бланкица. Како штво пишуваат српските медиуми, Анабела одлучила да се разведе од сопругот.

anabela2

Таа прво трпеше насилство од првиот сопруг Гаги, па сега и од сегашниот.

anabela

Иако одуличила кривично да не го гони, таа сепак одлуучила да се разведе.

anabela3

 

 

 

14.09.2018 - 22:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега