ФОТО: Прва објава од сопругата на раперот Гру по неговата смрт - потресна порака која мнпгумина расплака

Вдовицата на раперот Далибор Андонов Гру, Даница, објави заедничка фотографија со раперот на социјалните мрежи и расплака многумина.

„Секој разговара со својата тишина, а тишината сешто кажува“, напиша Даница во опис на фотографијата, под која само се нижеа коментари.

Таа на Инстаграм „стори“ ја објави истата фотографија и кратко напиша: „30. ден“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.10.2019 - 18:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега