ФОТО: Принова во семејството на Ана и Раста

Познатиот српски пар Ана Николиќ и Раста пред една година станаа родители на малата ќерка Тара, а по кратката криза во бракот тие повторно продолжија да живеат заедно.

Парот во текот на вчерашниот ден објави уште една радосна вест која го израдува целото семејство.

-Никоја количина на евра, злато, „Версаче“, Мерцедеси и луксуз не може да го замени раѓањето на едно дете, напиша Раста на својот Инстаграм профил.

Тој со фановите сподели и фотографија на која напиша дека братот на неговата сопруга Ана, Марко Николиќ станал тато и добил син, а воедно тој станал тетин.

 

 

 

13.07.2018 - 16:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега