ФОТО: Преполовена е - Беквалац никогаш не била послаба

Наташа Беквалац во костим за капење, за неа почна летото.

Пејачката никогаш не била послаба.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 18:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега