ФОТО: Пред неколку дена станаа родители - Сара и Димитар ја покажаа ќерката

 

Естрадниот македонски пар, пејачката Сара Мејс и нејзиниот сопруг, водителот Димитар Атанасовски, пред неколку дена станаа родители.

Тие ја добија својата ќеркичка Илина, а среќниот и горд татко на својот Фејсбук профил ги објави првите фотографии од ќерката и ја искосристи можноста да им се заблагодари на сите оние кои испратиле убави желби и честитки.

 

 

 

15.09.2018 - 17:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега