ФОТО: Пред еден месец стана мајка - македонската пејачка со прва фотка со бебето

Пред месец се породи младата македонска пејачка и ќерка на наум Петрески, Анастасија Петреска, а првото дете го доби со Владимир Поповски.

Малото девојче се вика Андреа, а пејачката за прв пат ја покажа.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.04.2019 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега