ФОТО: Практичната жена се разголе на снегот

„Практичната жена" Наташа се разголе на снегот. Таа се фотографираше со кратки ракави на снежна идила.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 17:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега