Фото: Познатата пејачка завршила во затвор целосно гола

 

Светски популарната пејачка Мајли Сајрус објави фотографии на кои е целосно гола.

Пејачката  Мајли Сајрус позираше гола како дел за фотографот Дејвид Лашапел за неговата нова книга. На едната слика пејачката позира гола во затворска келија, а нејзиното тело е осветлено од природна светлина која доаѓа низ прозорцот, а на друга слика Сајрус е сликана како пеперутка, со шарени крилја покрај розеви цветови.

 

 

 

 

23.09.2017 - 14:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа