ФОТО: Поздрав од врвот - водителката Ирена Спировска ги покажа стомачните

Македонската водителка Ирена Спировска на социјалните мрежи често објавува фотографии од своите активности и планинските врвови кои ги освојува.

Нејзиното слободно време секогаш е организирано со агенда за планинарење и адреналин во природа.

Овој пат заедно со својот партнер имаа нова цел, па откако се искачија, по пракса се фотографираа на врвот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 13:03
Фото: 
Вистина.мк

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега