ФОТО: Повторно провоцира - Дара Бубамара ги покажа џиновските гради под проѕирниот комбинезон

Познатата српска пејачка Дара Бубамара ова лето работи со полна пареа. Истовремено, Дара е активна на Инстаграм каде редовно постира провокативни фотографии.
Овој пат пејачката позираше во проѕирен комбинезон, под кој се гледаа нејзините огромни гради.

 

 
 
 
View this post on Instagram

. Dress. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Aug 13, 2019 at 4:48am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Zivim sad i ne brinem se mnogo. @aston_atelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on Aug 13, 2019 at 4:50am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 14:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега