ФОТО: Повеќе ја боли и од порно скандалот - сопруг на натпреварувачка распали по Карлеуша

Сопругот на натпреварувачката на Гранд која Јелена Карлеуша брутално ја навреди на сцената поради стајлингот, ја запраша дали има огледало и струја и како можела да дојде таква, повторно ја нападна пејачката по навредите за неговата сопруга која на Карлеуша и возврати дека не дошла да трпи навреди и си замина од сцената.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2019 - 17:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега