ФОТО: Последната порака на Коби неколку часа пред несреќата

Шекил О’Нил и Коби Брајант беа еден од најдобрите тандеми во историјата на НБА лигата, а синот на Шекил се огласи на Твитер и кажа каква порака му пратил Коби пред несреќата.

Синот на легендарниот кошаркар откри дека Коби му испратил порака неколку часа пред несреќата, па едноставно не можел да поверува што се случило.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2020 - 09:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа