Фото: Последната фотографија на Цеца и Аркан - за 15 дена на истото место беше убиен

Ова е последната фотографија на Цеца и Аркан, пред тој да биде убиен. На истото место во хотелот Интерконтинентал во Белград, по 15 дена тој беше убиен.

 

 

 

 

23.08.2017 - 18:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа