ФОТО: Послаба од било кога - Ана Николиќ позираше во бикини и го покажа телото за десетка

Српската пејачка Ана Николиќ линијата ја доведе до совршенство, а тоа го покажа во костим за капење.

Пејачката во моментов ужива на Тајланд со ќерката Тара, а објави и фотографии на кои позира на песок во црвени бикини, преку кои јасно се гледа зошто добила многу пофалби од фановите.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by  (@ananikolicofficial) on Jan 16, 2020 at 1:47pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 09:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега