ФОТО: Порасна во вистинска убавица - македонската пејачка собра илјадиници лајкови на новите фотографии

Македонската пејачка Мартија Станојковска која сите ја паметиме како слаткото девојче од „Пинк ѕвездички“ порасна во вистинска убавица, која дефинитивно може да застане рамо до рамо со светските ѕвезди.

Таа на својот Инстаграм профил објави нови фотографии со кои сите ги остави со подзината уста.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on Feb 23, 2020 at 10:07am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.02.2020 - 17:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега