ФОТО: Поранешниот сопруг на Алачки ужива во љубовта

Откако се разведе од Алачки судбината го спои Горан со некогашната водителка Марина Дојчиновска.

Тие заедно беа во мексико од каде објавуваа фотографии.

 

 

 

 

 

 

17.10.2018 - 09:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега