ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм.

Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери затоа што го покажа своето тело во минијатурно бикини.

За еден ден доби скоро 400.000 лајкови.

 
 
 
View this post on Instagram

On da rocks....

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on Nov 5, 2019 at 6:05pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.11.2019 - 14:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега