Фото: Популарните личности на куп - Каролина Гочева славеше роденден

 

Нашата гордост, пејачката Каролина Гочева го прослави својот 38. роденден. Иако роденденот на Каролина е на 28. април, таа организираше предроденденска забава две недели порано. Во женско друштво, заедно со своите најблиски пријатели од шоу-бизнисот Каролина го одбележа денот.

Фотографија со порака „Среќен роденден Каролина Гочева“, на својот Инстаграм профил објави пејачката Тамара Тодевска. 

 

 

 

15.04.2018 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега