ФОТО: Популарната пејачка се соблече во бикини - не престануваат коментарите за нејзиниот изглед

Пејачката Марта Савиќ отпатува на егзотична дестинација од каде објави и провокативни фотографии од неа во икини.

сопругата на српскиот пејач Миле Китиќ се разголе на плажа и доби пофалби за нејзиниот изглед.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marta Savic (@marta_savic_official) on Oct 4, 2019 at 6:15pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 10:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега