ФОТО: Популарната актерка позираше целосно гола покрај базен

Славната актерка се соблече сосема гола и позираше за новиот број на американското списание Harper's Bazaar, а од вчера интернетот гори поради жешките фотографии.

Снимката се појави на Инстаграм на списанието и на личниот профил на Деми, каде што за неколку часа собра скоро 40 000 лајкови.

Деми позира покрај базен , а за Harper's Bazaar, таа откри и интимни сведоштва и лични борби.

Многу познати актерки се воодушевени од изгледот на својата колешка на 57 години. Пенелопе Круз и напиша на шпански дека е убава, и воодушевена е и Кејт Хадсон која напиша : „Боже мој, жено, ова е убаво“.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

Baring all for the October issue of @harpersbazaarus Photos by @marianovivanco.

A post shared by Demi Moore (@demimooreofficial) on Sep 12, 2019 at 5:31am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.09.2019 - 15:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега