ФОТО: „Помина како убав сон“ - синот на Мицкоски слави полуматура

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил сподели фотографија со своето смеејство.

„Помина како убав сон. Како вчера да беше кога заедно го слушнавме првото училишно ѕвоно, а денес славиме полуматура. Честитки синко! Од септември нов предизвик, скопската гимназија Орце Николов“, напиша Мицкоски на Фејсбук.

10.06.2021 - 21:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега