ФОТО: Покојниот Екрем сите го паметат, а Вердин е негов син - жените се луди по него и велат дека е вистински заводник

Екрем Јевриќ, кој учествуваше во реални шоуа во Србија, почина на 4. март 2016 година во Америка.

Екрем изненадно почина во Њујорк, каде живееше со семејството. Како што пренесуваа тогаш медиумите, Јевриќ тргнал на работа и во автомобилот доживеал срцев удар.

Тој бил оженет со Игбала Јевриќ, со која добил 4 сина, Енис, Вердин, Хајрудин и Берат. Во 2010 година учествуваше во реалното шоу „Фарма“ каде освои трето место/

Вердин е многу популарен на социјалните мрежи, а живее во Њујорк и работи во тамошхна служба за обезбедување.

Погледнете негови фотографии:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Verdin Jevric (@kingnabsverd) on Oct 1, 2017 at 4:57am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

#ledgesgolfclub #golf #maine

A post shared by Verdin Jevric (@kingnabsverd) on Aug 16, 2018 at 12:58pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 17:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега