ФОТО: Победничката на „Ѕвездите на Гранд“ објави фотографија од плажа

Убавата и млада Џејла Рамовиќ која победи годинава на „Ѕвездите на Гранд", објави фотографија од одмор, но во убаво бело фустанче кое и доликува на годините.

Таа не се разголува, а изгледа прекрасно.

„Најубава си“, „Наша принцеза“, „Наша Џенифер Лопез“ се само некои од коментарите под објавата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.08.2019 - 14:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега