ФОТО: По трагедијата која ја скрши - Карлеуша драстично ослабена фановите загрижени

Јелена Карлеуша за прв пат се појави меѓу луѓе по трагедијата која ја доживеа минатиот месец откако ја загуби својата мајка Дивна Карлеуша.

Пејачката која претходно во месец јануари поминуваше низ страшен медиумски линч по секс скандалот со фудбалерот, а потоа и смртта на својата мајка Дивна повторно се врати на своите ангажмани, а овој пат покажа и дека започнала да излегува на прошетки меѓу луѓето.

Таа замина на одмор во Истанбул од каде објави фотографија на својот Инстаграм профил, но со еден детаљ ги загрижи истите.

Она што е видливо на нејзиното тело е драстичното губење на килограмите кои се претпоставува ги изгубила поради стресниот период во нејзиниот живот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.04.2019 - 11:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега