(ФОТО) По трагедијата дојде време да ужива: Николина Пишек позираше во бикини

Водителката Николина Пишек по изненадната смрт на сопругот Видоје Ристовиќ полека се враќа на вообичаениот живот и августовските денови ги поминува на море.

Имено, таа позирака во бикини на јахта, а насмевката не ја тргала од лице.

Таа во последно време често со своите пријатели на социјалните мрежи објавува фотографии, а тоа беше случај и овојпат.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)

17.08.2022 - 18:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега