Фото: По невремето откорнато дрво на автобуска во Кисела Вода

По невремето дрво стои откорнато во скопска Кисела Вода, во населбата 11 Октомври.

Фотографијата е објавена на Ѕид на сообраќајниот срам.

 

 

 

13.06.2018 - 19:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега