ФОТО: По девојката и мајката на Виталиј која е секс бомба влета на теренот

Тешко дека ќе најдете светски медиум кој не пишуваше за атрактивната Кинси Волански, девојката на Виталиј Здоровецки, која во жежок бикини костим се растрча на фудбалскиот терен од финалето на Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Тотенхем.

Она што првично го направи Волански, сега го повтори и мајката на Виталиј, Елена.

Таа на финалето од Светското првенство во крикет, кое беше завчера одиграно во Лондон, втрча на теренот во ист костим каков што носеше Волански на финалето од Лигата на шампионите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.07.2019 - 22:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега