ФОТО: Плејбој објави разголени фотографии од Памела Андерсон од 1991 година

Со својот сексапил оваа русокоса и денес ги плени мажите и покрај годините, а на официјалниот профил на Плејбој неодамна осамнаа вистинско освежување.

Памела е во полна форма. Не треба да се нагласува дека оваа фотографија собра голем број лајкови и коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

Pam Anderson’s Feb 1991 Cover Feb 1990 Playmate @pamelaanderson photographed by Stephen Wayda

A post shared by Playboy (@playboy) on Feb 12, 2020 at 8:21am PST

28.02.2020 - 21:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега