ФОТО: Пирс Броснан му го честиташе роденденот на својот син - сите се прашуваат дали тој е следниот Бонд

Синот на актерот Пирс Броснан (66), славниот Џејмс Бонд, е вистински шмекер. Тој денеска наполни 19 години.

Броснан му го честиташе роденденот со заедничка слика која ја објави на Инстаграм.

-Среќен 19. роденден, драг Перис Бекет. Те сака Тато, напиша актерот кој сега има поразличен имиџ, па носи седи бркови и брада.

 
 
 
View this post on Instagram

Happy 19th Birthday dear Paris Beckett dad

A post shared by Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) on Feb 27, 2020 at 4:35am PST

27.02.2020 - 23:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа