ФОТО: Пејачката во шестиот месец од бременоста позираше полугола - луѓето се чудат зошто нема трудничко стомаче

Хрватската пејачка Маја Шупут е во шестиот месец од бременоста и наскоро на свет ќе го донесе своето прво дете.

Таа и нејзиниот сопруг откриле дека ќе добијат син, а и покрај тоа што има 41. година, бременоста Маја ја поднесува одлично.

Со својата најнова објава на Инстаграм привлекла внимание, со оглед на тоа дека позирала во костим за капење, а стомакот едвај се наѕирал.

Маја за савојот изглед добила главно само комплименти, а многумина се прашале каде ѝ е стомакот, со оглед на тоа дека е во поодмината бременост.

Сепак, како што неодамна и сама признала, пејачката е згодна трудница, а се здебелила само во стомак.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by majasuput (@majasuput)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2021 - 14:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега