ФОТО: Пејачката во никогаш потесен фустан со големо деколте - на 41. година го покажа ова

Јелена Розга со својата најнова објава на Инстаграм освои само комплименти. Згодната пејачка позраше во припиен црн фустан со спуштени рамена и огромно деколте.

Холивудската комбинација ја потполнила со црвен кармин и огромни обетки.

„Жените кои носат црно водат животописни животи“, напишала во опис на фотографијата со која заработи над 10.000 лајкови.

s

 

 

 

15.10.2018 - 21:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега