ФОТО: Пејачката се пофали со облините - позираше во леопард бикини

Деми Ловато им се посвети на тренинзите после рехабилитацијата на која беше бидејќи во јули се пдредозира со таблети.

Сега не престанува да објавува заводливи фотографии на Инстаграм, а во моментов одмора на Бора Бора.

Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

 

 
 
 
View this post on Instagram

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 13:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега