Фото: Пејачката се пофали со фустан кој сите го нарекоа „евтин и кич“, но таа всушност одржа лекција

 

Атрактивната српска пејачка се пофали со извонреден стајлинг на Инстаграм, а главна ѕвезда на истиот е необичниот фустан со „животински принт“, кој умее да биде на граница на лошиот вкус, но овој пат се испостави како полн погодок. Со оваа комбинација таа оджа лекција за тоа како вешто треба да се комбинираат модните парчиња.

Катарина Остојиќ ја објавила оваа фотографија на својот Инстаграм профил, но наишла и на негативни коментари.

Како ви се допаѓа?

 

 

 

 

19.02.2018 - 20:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа