ФОТО: Пејачката објави фотографија во бикини и доби критики - „Си претерала многу си се здебелила“

Пејачката Деми Ловато објави фотографија во костим за капење, а многумина ја искритикуваа во коментар.

Пејачката не ги сокри и вишокот килограми кои успешно ги сокрила во едноделен костим за капење.

Некои ѝ пишувале дека изгледа сјајно, но има и такви кои ја навредуваат и ѝ велат дека е предебела.

 
 
 
View this post on Instagram

Swipe to see how I discovered the self-timer feature for taking pics. @angelokritikos - you in trouble boo boo 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on May 2, 2020 at 6:43pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.05.2020 - 18:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега