ФОТО: Пејачката на Гранд лежи во болница после операцијата - „Боли, многу боли“

Српската пејачка Александра Бурсаќ после операцијата се огласи од болничкиот кревет и наведе дека операцијата која ја направила добро поминала, но дека има болки.

-Ме разбудија. Се е добро. Но, боли, многу боли - напиша пејачката на Инстаграм.

Нејзините следбеници веднаш почнале да ѝ испраќаат пораки со кои ѝ посакале брзо закрепнување.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 19:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега