ФОТО: Пејачката Кристина Арнаудова покажа што е вештачко на неа

Македонската пејачка Кристина Арнаудова е една од жените на естрадата кои не подлегнале на никакви естетски корекции и изгледа одлично.

На својот Инстаграм профил таа објави фотографија преку која покажа дека направила надградба на нокти.

„Oд вештачки работи на мене, само нокти еднаш во годината“ напиша пејачката во опис на фотографијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2020 - 12:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега