ФОТО: Памела Андерсон наполни 53 години - Познатата русокоса објави фотографија која говори дека сè уште е секс-бомба

Секс-симболот Памела Андерсон пред 3 дена го прослави својот 53-ти роденден, а за таа прилика ги почестила своите следбеници со жешка фотографија од креветот.

Памела веќе со децении се наоѓа на листата на најпосакувани жени во светот, а за мажите е вистинско задоволство кога таа позира во долна облека или костим за капење. 

Иако овојпат “само” ги покажала витките нозе и дел од задникот, лежејќи на креветот, тоа било сосема доволно да ги заинтригира сите кои ја обожуваат. Патем, актерката на следбениците им го честитала и Денот на Канада, кој е на истиот датум како и нејзиниот роденден.

Со чевла која завршила во пределот на стомакот, мобилен телефон во една рака и шампањ во другата, Андерсон изгледа посексапилно од некогаш.

 
 
 
View this post on Instagram

Happy  day!

A post shared by Pamela Anderson  (@pamelaanderson) on Jul 1, 2020 at 8:07pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.07.2020 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега