Фото: Паѓаа дрва и гранки - оштетени автомобили во Скопје

Дрва и гранки паѓаа при невремето во Скопје и оштетија автомобили.

Оваа фотографија е објавена на Ѕидот на сообраќајниот срам.

 

 

 

13.06.2018 - 21:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега